Türkiye'nin İlk ve Tek Web Tabanlı Merkezi Muhasebe Sistemi

x
E-Dönüşüm
Kaynaklar
Destek Talep
Tanıtım Talep
Luca Rota Yazılımı PDF Yazdır e-Posta

 

LUCA ROTA, öncelikle SGK Teşvikleri, sorgulama ve raporlama konusunda hizmet verecektir. Böylece, 27 Mart 2018 Tarihli ve 30373 Sayılı Resmî Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Torba Kanununun 70.maddesine 5510 sayılı Kanuna eklenen ek 17 nci maddede, uygulandığı dönem ve aylarda gerekli koşulların sağlanması ve ilgili olduğu ayı/dönemi takip eden altı ay içerisinde Kuruma müracaat edilmesi şartlarıyla yararlanılamayan teşvik, destek ve indirimlerden yararlandırılması imkanı getirildi. Uygulama böylelikle hem geçmiş dönem hem de bundan sonra çıkacak olan yeni teşviklerde de yönlendirici olacaktır. LUCA ROTA, bu özellikleriyle 01.05.2018 tarihi itibari ile kullanımınıza sunulmuş olacaktır.

LUCA ROTA, aynı zamanda vergi ve usul düzenlemelerinin zorunlu kıldığı takip, raporlama ve entegrasyonları, 01.06.2018 tarihi itibari ile hizmete sunmaya başlayacaktır.

LUCA ROTA hakkında detaylı bilgiye;  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  ‘ye bilgi talep mail yolu ile ya da 444 5822 den 5 i tuşlayarak ulaşabilirsiniz.