Türkiye'nin İlk ve Tek Web Tabanlı Merkezi Muhasebe Sistemi

x
E-Dönüşüm
Kaynaklar
Destek Talep
Tanıtım Talep
LUCA Uygulamalı Eğitimleri İstanbul'da Son Hızla Devam Ediyor!!!

İstanbul’da 4 yıldır her hafta düzenlediğimiz uygulamalı eğitimlerimiz son hızla devam ediyor. LUCA’ya üye olduktan sonra programı sağlıklı ve eksiksiz kullandırabilmek adına yaptığımız eğitimlerimiz çok fazla ilgi görüyor.

 

Bugüne kadar İstanbul’daki binlerce üyemiz uygulamalı eğitimler sayesinde LUCA’yı başarıyla kullandılar. Bundan sonra da her geçen gün artan eğitim birimleri ve üye sayımızla uygulamalı eğitimlerimize devam edeceğiz.

 

 

Trakya TESMER’de de LUCA Uygulamalı Eğitimleri Başladı…

 

Eğitimlerimiz her hafta ve genelde Cuma günleri İstanbul TESMER Eğitim Birimleri’nde gerçekleşiyor. Şirinevler, Kadıköy ve Beyoğlu TESMER Eğitim Birimleri’nde gerçekleştirdiğimiz eğitimlere şimdi bir yenisi daha eklendi. Uzun süredir merakla beklenen Trakya TESMER (Beylikdüzü) açıldı ve LUCA Uygulamalı Eğitimlerine başlandı.

İstanbul’da gerçekleşen uygulamalı eğitimlerin tümüne LUCA’ya üye olduktan sonra rezervasyon yaptırarak katılmak mümkün.

Üyelerimiz, ofislerindeki elemanlarıyla eğitimlerimize sınırsız sayıda katılabilirler. Çoğunlukla eş zamanlı olan eğitimler, eğitim birimlerindeki programa göre dönüşümlü olarak da gerçekleşebiliyor.

Genellikle yeni üyelerin programı rahat kullanabilmelerine yönelik yaptığımız ‘başlangıç seviyesi’ eğitimlerimiz çok ilgi görmekte. Takvim uygun olduğu takdirde eş zamanlı 3 ayrı eğitim biriminde uygulamalı eğitim gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca LUCA’yı aktif kullanan; ancak soruları olan üyelerimiz içinde ‘orta düzey/soru-cevap’ eğitimleri düzenliyoruz.

Üyelerimiz; o hafta eğitimin hangi gün ve hangi saatler arasında olacağını, hangi eğitim birimlerinde ve hangi seviyede gerçekleşeceğini, hafta başında cep telefonlarına ulaşan sms’ler ve LUCA ana sayfadaki ‘etkinlik takvimi’ bölümünden takip edebilirler. Rezervasyon ise, İstanbul SMMM Odası’nın web sayfasından ‘eğitim’ - rezervasyona açık seminerlerimiz – bölümlerinden gerçekleşmekte.