Türkiye'nin İlk ve Tek Web Tabanlı Merkezi Muhasebe Sistemi

x
E-Dönüşüm
Kaynaklar
Destek Talep
Tanıtım Talep
E - Dönüşüm Luca PDF Yazdır e-Posta

E – Dönüşüm Luca Çözümleri

E – Dönüşüm çerçevesinde Luca Muhasebe Yazılımı olarak farklı ürünlerimizle farklı çözümler sunmaktayız.

E – Fatura veya E – Arşiv Faturası kesebilmek ve e - faturayı gönderip alabilmek için Ticari Yazılımlarımızdan bir tanesine üye olmak gereklidir;

  • Luca Net KOBİ Ticari Yazılım
  • Luca KOZA Ticari Yazılım

 

Luca Muhasebe Sistemi hakkında detaylı bilgi ve ticari yazılımlar arasındaki farkı incelemek için tıklayınız

Luca Mali Müşavir Paketi kapsamında fatura girişleri yapılamadığı için e – fatura, e – arşiv faturası dahil olmak üzere tüm fatura benzeri diğer ticari evrak girişlerinin de ticari yazılım paketlerinde yapılması mümkündür. E- Fatura benzeri ticari evrak girişleri, ticari yazılım paketinde işlendikten sonra Luca Muhasebe Yazılımına aktarılarak E – Defter standartlarında ( her faturaya ayrı yevmiye kaydı, belge türleri, ödeme yöntemlerinin bulunması vb) yevmiye kayıtlarını oluşturacaktır.

Ticari yazılım kapsamında, E – Defter için yevmiye kayıtları oluşmayacak, Luca Mali Müşavir Paketine aktarılacak olan bir muhasebe menüsü vasıtasıyla defter kayıtları oluşabilecektir. Dolayısıyla ticari yazılımlarımızda yevmiye kayıtları oluşmadığı için E – Defter üyeliği, Luca Mali Müşavir paketi üyesi tarafından başlatılacak ve mali müşavir paketi içinden gönderim sağlanacaktır.

Ticari Yazılımlarımız; E – Fatura, E – Arşiv Faturaları ve diğer ticari evrak girişleri ile birlikte kapsamlı bir ön muhasebe paketi hizmeti sunar aynı zamanda hem Luca Mali Müşavir Paketi ile hem de özel entegratör firma hizmeti aldığımız İŞNET A.Ş. “nette fatura portalı” ile entegre çalışmaktadır.

E – Fatura veya E – Arşiv Faturasına geçiş yapmış olan meslek mensuplarının firmaları için sunduğumuz çözüm önerisi, ticari yazılımlarımızdan bir tanesine üye olması ve E – Defter için ise meslek mensubunun Luca Mali Müşavir Paketine ek olarak e – defter üyeliği başlatmasıdır. Ticari yazılım üyeliği olmadan E – Fatura veya E – Arşiv Faturası üyeliği, Luca Mali Müşavir Paketinde bulunmamaktadır.

 

Meslek mensubu E – Defter Üyeliği için tıklayınız

Ticari yazılımlarımız hakkında bilgi almak için tıklayınız

Luca Net KOBİ Ticari Yazılım E – Fatura üyelik bilgileri için tıklayınız

Luca KOZA Ticari Yazılım E – Fatura üyelik bilgileri için tıklayınız

Luca Net KOBİ Ticari Yazılım E – Arşiv Faturası üyelik bilgileri için tıklayınız

Luca KOZA Ticari Yazılım E – Arşiv Faturası üyelik bilgileri için tıklayınız

E – Defter ve diğer belgelerin elektronik ortamda saklanması hizmeti için tıklayınız