Türkiye'nin İlk ve Tek Web Tabanlı Merkezi Muhasebe Sistemi

x
E-Dönüşüm
Kaynaklar
Destek Talep
Tanıtım Talep
CEBIT' te LUCA Buluşması PDF Yazdır e-Posta

cebit2014

Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia, bilişim dünyasını bir kez daha buluşturdu. 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde LUCA seminerlerinde 500’ün üzerinde üye “LUCA Çözümleri” konusunda bilgilendirildi.

 

 

 

 

Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturan CeBIT Bilişim Eurasia, yine oldukça yoğun geçti. 2008 yılından bu yana LUCA ekibinin her yıl katıldığı fuarda LUCA standı ve LUCA sunumları da hayli ilgi çekti.

 

Fuarın birinci ve ikinci gününde düzenlenen her iki sunuma; Bursa, İnegöl,Yalova, Sakarya, Çanakkale, Tekirdağ, Çorlu, Düzce ve Kırklareli'nden 500’ün üzerinde meslek mensubu katıldı. LUCA seminerlerine ve standına gösterilen yoğun ilgi, mali müşavir paketi ve ticari paket ürünlerine üye olmak isteyen üyelerle yapılan sözleşmelere yansıdı.

 

LUCA çözümlerine dair yeniliklerin aktarıldığı sunumlarda; e-defter, e-fatura, arşivleme, entegrasyon ve akıllı yazar kasalar gibi önemli konu başlıklarını ele alan LUCA MMP ve LUCA NET Ürün Yöneticisi Cenk İçer; muhasebe dünyasının yeni süreçlerine LUCA’nın getirdiği çözümleri katılımcılarla paylaştı. İçer, özellikle e-defter ve e-fatura uygulamalarında kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunmak üzere çözüm anlaşmaları yapan LUCA’nın, bir Türkiye İş Bankası iştiraki olan İşNet ile gerçekleştirdiği özel entegratörlük anlaşmasına da dikkat çekerek; faturaların LUCA yazılımının içindeyken İşNet’e güvenle iletildiğinin ve saklanabildiğinin altını çizdi.