Türkiye'nin İlk ve Tek Web Tabanlı Merkezi Muhasebe Sistemi

x
E-Dönüşüm
Kaynaklar
Destek Talep
Tanıtım Talep
LUCA ; 6. Türkiye Muhasebe Forumu’ndaydı !!! PDF Yazdır e-Posta

 

Bu yıl altıncısı düzenlenen Türkiye Muhasebe Forumu 6-7 Mayıs 2011 tarihlerinde Gaziantep’te gerçekleşti. Bu yıl ki forumun konusu; ‘Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Kurumsallaşma’ oldu.

 

 

Her sene düzenlenen forumların ilki 2006 yılında İstanbul’da olmuştu. Daha sonra Ankara ve İzmir forumlara ev sahipliği yaptı. 2009 yılında Mersin’de gerçekleşen 4. Muhasebe Forumu’nun ardından geçen sene Bursa, bu yıl Gaziantep olmak üzere 6 forumu başarıyla geride bıraktık.

Büyük katılım ve coşkuyla geçen 6. Türkiye Muhasebe Forumu’nda birçok meslek mensubunun yanı sıra çok sayıda milletvekili, üst düzey yönetici ve akademisyen hazır bulundu.

TÜRMOB Genel Başkanı Sayın Nail Sanlı’nın konuşmasının ardından Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Hüseyin Çelik, TÜRMOB Onursal Başkanı ve CHP İstanbul Milletvekili Sayın Mustafa Özyürek forumun açılış konuşmalarında yer aldılar. Gaziantep Belediye Başkanı Sayın Asım Güzelbey ve Gaziantep SMMM Odası Başkanı Sayın Mehmet Nabioğlu da açılış konuşmalarını yapanlar arasında söz aldılar.

TÜRMOB Genel Başkanı Sayın Nail Sanlı, konuşmasında; forumların asıl amacının meslek mensuplarının bir araya gelip, mesleki konuları rahatça tartışabilecekleri bir ortam yaratmak olduğunu belirtti. 14 Şubat 2011 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan Yeni Türk Ticaret Kanunu’nun 3568 sayılı yasadan sonraki en önemli düzenleme olduğunu vurguladı.

LUCA Standına Yoğun İlgi Vardı…

TÜRMOB ve kurullarının yanı sıra Türkiye’deki SMMM ve YMM Odaları’nın Başkanları ve kurul üyelerinin de hazır bulunduğu foruma her sene olduğu gibi LUCA’ da stantlarıyla damgasını vurdu. Çok sayıda LUCA üye ve kullanıcısının yer aldığı forumda LUCA Standına ilgi büyüktü. İlk ürünümüz olan ve üye sayısı 11 binlere ulaşan LUCA Mali Müşavir Paketi’ndeki son güncellemeler, değişiklik ve yenilikler, standı ziyaret eden üyelerimize projeksiyonlarla yansıtılarak anlatıldı. Aynı şekilde ikinci ürünümüz olan Ticari Paketimiz; LUCA KOZA’da birçok işletmede başarıyla kullanılmakta. Programın yeni sürümü ve güncellemeler ziyaretçilere anlatıldı. Bunların yanı sıra LUCA’yı tanımak isteyen meslek mensuplarının da yoğun ilgisiyle karşılaştık. Birçok meslek mensubu forum sırasında LUCA sözleşmesi imzalayarak LUCA Ailesine katıldılar. Eski üye ve kullanıcılarımızın standı ziyaret ederek görüş, öneri ve memnuniyetlerini bildirmeleri ise LUCA Ekibi olarak bizleri son derece mutlu etti.

 

 

Son Güncelleme ( Salı, 16 Ekim 2012 14:43 )