Türkiye'nin İlk ve Tek Web Tabanlı Merkezi Muhasebe Sistemi

x
E-Dönüşüm
Kaynaklar
Destek Talep
Tanıtım Talep
LUCA Uygulamalı Eğitimleri İstanbul'da Son Hızla Devam Ediyor!!!

İstanbul’da 4 yıldır her hafta düzenlediğimiz uygulamalı eğitimlerimiz son hızla devam ediyor. LUCA’ya üye olduktan sonra programı sağlıklı ve eksiksiz kullandırabilmek adına yaptığımız eğitimlerimiz çok fazla ilgi görüyor.

 

 
LUCA ile Banka Hesap Hareketlerini Muhasebeleştirmek Artık Çok Kolay... PDF Yazdır e-Posta

LUCA - Banka hesap hareketleri entegrasyonu 2010 yılının Haziran ayından itibaren devreye girmiştir. LUCA kullanıcılarına, banka hesap hareketlerinin muhasebeleştirilmesi sürecinde kolaylık sağlayan bu uygulama gün geçtikçe daha yaygın kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır.

 
CEBIT' te LUCA Buluşması PDF Yazdır e-Posta

cebit2014

Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia, bilişim dünyasını bir kez daha buluşturdu. 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde LUCA seminerlerinde 500’ün üzerinde üye “LUCA Çözümleri” konusunda bilgilendirildi.

 

 

 
Tarayıcı LUCA Bağımsızlığı PDF Yazdır e-Posta

 

LUCA’dan Hayatınızı Kolaylaştıracak Bir Yenilik Daha…

LUCA’da Browser (Tarayıcı)Bağımsızlığı ve Mobil Cihaz Erişimi devreye alınmıştır.Artık Luca Muhasebe yazılımını Internet Explorer dışındaki tarayıcılarla kullanabileceksiniz. Farklı tarayıcılarla da çalışması farklı işletim sistemlerinde de kullanma imkanı sunacaktır.

Son Güncelleme ( Salı, 16 Ekim 2012 14:43 )
 
LUCA; her zaman mevzuata uygun en güncel yazılım olma özelliğini koruyor…

6111 Sayılı kanun 25.02.2011 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Bu kanun bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile sosyal sigortalar ve genel sağlık sigortası ve diğer bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılmasını içeriyor.

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 2